Menu

Facebook
  • Editör Puanı 9.0
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Sosyal Medya
  • Boyut 50MB
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • Sistem Android
  • İndirme 78112
  • Üretici Facebook
- sponsorlu bağlantılar -

Facebook Android uygulaması sayesinde popüler sosyal medya sitesi Facebook üzerinde olan biten her şeyi nerede olursanız olun mobil cihazlarınız aracılığıyla rahatlıkla takip edebilirsiniz. Facebook tarafından geliştirilen resmi Facebook uygulaması olarak dikkat çeken Facebook Mobil, arkadaşlarınızla iletişim kurmanın en hızlı yollarından bir tanesi.

Sadece arkadaşlarınız dışında sizleri neredeyse tüm dünyaya bağlayan bir uygulama olan Facebook ile o anki durumunuzu güncelleyebilir, hoşunuza giden bağlantıları ve fotoğrafları paylaşabilir, Facebook üzerinde yer alan diğer kullanıcılara özel mesajlar gönderebilir, arkadaşlarınızın durum güncellemelerine yorumlar yazabilir veya durum güncellemelerini beğenebilir, kişisel profilinizi düzenleyebilir, arkadaşlarınızın profillerine göz atabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan sohbet ve mesajlaşma özelliği sayesinde arkadaşlarınıza yazılı mesajlar gönderebileceğiniz gibi sesli mesajlar ve fotoğraflar da gönderebilirsiniz. Ayrıca yine sohbet özelliği üzerinde yer alan ifadeleri kullanarak, mesajlarınızı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bu güzel özelliklerin dışında Facebook üzerinde yöneticisi olduğunuz sayfaları da yine Facebook Android uygulaması yardımıyla yönetebilir, sayfaların istatistiksel bilgilerini görüntüleyebilir veya sayfalar üzerinden paylaşım yapabilirsiniz.

Android işletim sistemiyle oldukça entegre ve akıcı bir şekilde çalışan Facebook Mobil uygulaması sayesinde, cihazınız üzerinde kullandığınız diğer uygulamalar üzerinden kolayca Facebook üzerinde paylaşımlar da yapabilme şansına sahip olacaksınız.

Aynı zamanda oldukça şık, modern, sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulamayı ilk kez çalıştırdığınız zaman size ait olan yayın akışı sayfasıyla karşılaşacaksınız. Bu bölüm üzerinde arkadaşlarınız tarafından yakın zamanda paylaşılmış olan tüm içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Mesajlar, arkadaşlık istekleri, profiliniz, arkadaş arama ve arkadaşlarınızın profillerini kolayca farklı sekmeler altında görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca etkinlikler, fotoğraflar, notlar, gruplar ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğer Facebook üzerinde yer alan sohbet özelliğini seviyorsanız ve o an hangi arkadaşlarınızın Facebook üzerinde çevrimiçi olduğunu görmek isterseniz, yine Facebook Mobil uygulaması sayesinde çevrimiçi arkadaşlarınızı görebilir ve onlarla hemen bir sohbet başlatabilirsiniz.

Her ne kadar Facebook web sürümü kadar etkili bir kullanıma ve web sürümü üzerinde yer alan tüm özelliklere sahip olmasa da kullanıcılara eksiksiz bir Facebook deneyimi yaşamaları için ihtiyaç duyabilecekleri tüm özellikleri sunmaya çalışan Facebook Android uygulaması, sahip olduğu özellikler düşünüldüğü zaman gerçekten de kullanıcılara etkili bir çözüm sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017

Ekran Görüntüleri