Menu

Instagram
  • Editör Puanı 8.5
  • Lisans Ücretsiz
  • Kategori Fotoğraf
  • Boyut MB
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • Sistem Android
  • İndirme 4666
  • Üretici Instagram
- sponsorlu bağlantılar -

Instagram günümüzde dünyanın en yaygın olarak kullanılan sosyal medya servisleri arasında yer alan bir fotoğraf paylaşma ve video paylaşma platformu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu resmi Instagram uygulaması size mobil cihazınızla çektiğiniz video veya fotoğrafları paylaşmanın yanısıra Instagram Stories aracılığıyla kendi fotoğraflarınıza notlar ve çıkartmalar ekleyerek küçük hikayeler yaratmanıza da imkan tanıyor. Uygulamanın beğeni ve yorum özellikleri ise diğer kullanıcılarla etkileşime geçmenizi sağlıyor. Ayrıca Instagram kullanıcılarının ilgisini çekecek içerikler paylaşarak takipçi kazanabiliyorsunuz. Sayfamızda yer alan ana indirme bağlantısını kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilir, alternatif indirme bağlantımızı kullanarak Instagram APK dosyasını indirebilirsiniz.

Instagram'da paylaştığınız fotoğrafların daha çok Instagram kullanıcısına ulaşabilmesi için hashtag özelliğini kullanabiliyorsunuz. Paylaştığınız fotoğraf veya videoyla ilgili konuyu temsil eden anahtar kelimelerin başına # işareti ekleyerek o hashtag ile paylaşılan fotoğrafların ve videoların arasına kendi fotoğrafınızı veya videonuzu da ekleyebiliyorsunuz. Örnek olarak kedinizin fotoğrafını paylaşırken açıklama bölümüne #cat hastagını ekleyebilir, fotoğrafınızın daha çok beğeni kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram kullanıcıların kişisel bilgilerini korumalarına da imkan tanıyan güvenlik ayarlarıyla geliyor. Bu ayarları kullanarak profilinizi gizli profil yapabilir, sadece arkadaş listenizde ekli olan arkadaşların fotoğraflarınızı görmesini, tanımadığınız kişilerin bu fotoğraflara erişememesini sağlayabilirsiniz.

Intagram sahip olduğu fotoğraf filtreleri ve fotoğraf düzenleme seçenekleriyle çektiğiniz veya galerinizde sakladığınız fotoğrafları çok daha şık bir görünüme kavuşturabiliyor. Instagram'ın içinde yer alan bu filtrelerin kimi fotoğraflarınıza nostaljik, eski tatta bir görünüm kazandırırken kimileri de daha modern bir görünüm sunuyor. Ayrıca fotoğraflarınızda bir odak noktası belirleyerek bu noktayı keskinleştirebiliyor, geri kalan kısımları bulanıklaştırabiliyorsunuz. Bütün bu ayarların yanında parlaklık, karşıtlık ve renk sıcaklığı gibi ayarları da tercihlerinize göre yapılandırabiliyorsunuz.

Instagram içerisinde birçok ünlü kişi resmi Intagram hesaplarıyla yer alıyor. Bu kişileri Instagram içinden keşfederek takibe alabiliyor ve sevdiğiniz ünlülerin son paylaşımlarını anında görebiliyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017

Ekran Görüntüleri